Ochrana osob a majetku, PCO - bezpečnostní služby Zlín

Rádi bychom Vám představili bezpečnostní služby od předních bezpečnostních agentur ze Zlína a okolí. Bezpečnostní služba to jest např. ochrana osob a majetku, fyzická ostraha objektů, zabezpečení domu, zabezpečení objektů, elektronická ostraha - napojení na pult centrální ochrany, zabezpečení akcí atd. Svými profesionálními službami Vám bezpečnostní agentury zajistí bezpečí a ochranu administrativních, průmyslových i soukromých objektů. Součástí bezpečnostní služby jsou i pořadatelské služby a zajištění akcí. Jedná se převážně o různé sportovní a kulturní akce typu sportovních utkání, koncertů, hudebních a filmových festivalů apod.


Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Zlín

Společnost D. I. SEVEN, a.s. zajišťuje služby v podobě zabezpečení objektů, napojení na pult centrální ochrany, fyzická ostraha majetku, zabezpečení domu atd. po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní služba od této společnosti je díky letitým zkušenostem a neustálému zkvalitňování bezpečnostního servisu prováděna na vysoké profesionální úrovni.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Zlín

Tato společnost poskytující komplexní servis při správě budov a nemovitostí je dceřinou společností bezpečnostní agentury D. I. SEVEN, a.s. Služby typu zabezpečení objektu, napojení na PCO, atd. poskytuje v rámci Facility managementu. Bezpečnostní služba je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní je mimo jiné i fyzická ostraha a elektronická ostraha.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

tel.: +420 548 211 421
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Zlín

Společnost SIPADAN a.s. Vám kromě náhradního plnění zajistí služby typu ostraha majetku, připojení na pult centrální ochrany, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s vysokým nasazením a profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Zlín

Jednou z poskytovaných bezpečnostních služeb a zároveň jednou z možností zabezpečení objektů od společnosti D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. je napojení na pult centralizované ochrany. Tato služba zajistí kvalitní ochranu klienta i objektu. Dále pak tato společnost poskytuje další služby, jako je např. fyzická ostraha osob a majetku, recepční služby atd.